GINA GHOST CATCHER IN BLACK Energizer czyli Gina 

 Urodziła się 12 grudnia 2008 r. w Żarnowcu.

 Rodzice Giny to Borderguard IQ at VANGELDIS czyli Iq oraz GAJANA Czechmate czyli Gaja

 Gina to efekt borderiozy czyli ostrego uzależnienia od borderków :) Walczyłam z tą chorobą długo, ale w końcu uległam. Definitywnie walkę przegrałam, gdy poznałam Randię - starszą siostrę Giny, chociaż jeszcze wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy. Jeszcze minęło trochę czasu gdy zdecydowałam się na ten krok, ale gdy już podjęłam tę decyzję, to wiedziałam, że chcę szczyla po Gajanie. Powód? Dla odmiany, po Holce, chciałam bordera o twardszym charakterze. Potem nastąpiły długie miesiące oczekiwania, na krycie, potem na poród (żeby na pewno była przynajmniej jedna suczka), a potem trudna decyzja wyboru jednej z sześciu :) Znowu zdałam się na fachowców - hodowców. Jedynym kryterium wyboru miał być fajny charakterek :) 

Ponieważ, wszystkie maluchy były fajne i rozrywkowe - wybór był trudnym orzechem do zgryzienia.  W końcu jednak padło na Ginę :) 

Co mogę o niej powiedzieć?

Jest przeciwieństwem Holki! Ma to czego mi brakowało u Holuni: fajny aport i odporność na strzał! Jest dynamiczna, szczekliwa, pełna pomysłów! 

Oj, nie jest grzecznym borderkiem miejskim :) 

Niewybiegana Gina jest natrętna, marudna i upierdliwa. Jest niepoprawnym złodziejaszkiem! Za to po intensywnym spacerku grzecznie śpi. Niestety lubi sobie szczekać na psy i koty widziane z wysokości 3 pietra. Okropnie ekscytuje się też w trakcie jazdy samochodem. 

Po swojej mamie odziedziczyła zamiłowanie do wody. Tylko silne mrozy zniechęcają ją do kąpieli w stawach i jeziorkach. 
Być może jej pasją byłoby pasienie. Ale ponieważ ja nie jestem tym sportem zainteresowana, to Gina pokochała tropienie sportowe.
Wg. opinii znawców jest w tym dobra i myśli przy tym. A ja wiem, że po prostu to lubi :)

  Sukcesy Giny

2010 r - ukończyła Championat Polski
2011 r. - zdała egzamin PT 1 (197 pkt.)
2012 r. - zdała ezgamin PTT 1 (198 pkt.)
2012 r. - zdała egzamin BH (57 pkt)
2012 r. - zdała egzamin PT 2 (198 pkt.)

Obecnie Gina wraz ze mną poszukuje cachy w bliższej i dalszej okolicy.